Design.

Navrhujeme moderné kancelárie, ktoré v sebe spájajú inovácie, funkčnosť, efektivitu aj nadčasový dizajn.

Návrh kancelárií

Kvalitný a premyslený návrh kancelárie je základom pre úspešné fungovanie spoločnosti. Interiérový dizajn kancelárskych priestorov by mal obsiahnuť podstatu vášho podnikania - lepšie pracovné postupy, väčšie synergie medzi oddeleniami a príležitosti na zvýšenie produktivity. Vytvárame inovatívne a efektívne kancelárie, ktoré nie sú len dizajnovým projektom, ale najmä projektom, ktorý prináša zmeny.

Space planning

Správne priestorové usporiadanie alebo tzv. space planning zmení a zefektívni spôsob práce vašich zamestnancov. Navrhujeme vhodnú kombináciu otvorených kancelárií, s menšími tichými kanceláriami a spoločenskými priestormi. Vytvárame také kancelárske priestory, kde zamestnanci majú možnosť výberu z pracovných prostredí určených pre rôzne typy aktivít - práca, stretnutia, spolupráca, súkromie, tvorivosť a koncentrácia.

Ďalšie dizajnérske služby

  • Vytvorenie dizajnového konceptu
  • Prispôsobenie korporátnych pobočiek
  • Firemná identita pre kancelárie

Build.

Zabezpečujeme kompletnú realizáciu, renováciu a vybavenie kancelárskych priestorov na mieru.  

Vybavenie kancelárií

Zabezpečujeme kompletné vybavenie kancelárií vrátane dodávky profesií, osvetlenia, akustických prvkov a kancelárskeho nábytku. Správne vybavenie reflektuje váš biznis, značku a kultúru a má obrovský vplyv na motiváciu zamestnancov, dokonca na ich vôľu každý deň vstávať s nadšením. Ľudia trávia väčšinu aktívneho času v práci. Dajte zamestnancom niečo, na čo sa môžu tešiť, a kde chcú ochotne tráviť čas. 

Renovácie kancelárií

Renovácia kancelárskych priestorov je vo všeobecnosti lacnejšia ako sťahovanie, čím získate vyššiu návratnosť investícií. Kancelárska technika a vybavenie interiérov sa neustále vyvíja, aby sa mohla zvýšiť produktivita a flexibilita pracovného prostredia. Renováciou kancelárie oživíte interiér a znovu získate nadšenie a zvýšite produktivitu nielen svojich zamestnancov, ale aj lepšiu optimalizáciu interiéru, produktívnejší a modernejší priestor a flexibilné riešenia dispozície.

Ďalšie realizačné služby

  • Výroba kancelárskeho nábytku
  • Stavebné práce a dodávka profesií
  • Konzultácie a poradenstvo

Manage.

Manažujeme všetky procesy aj dodávateľov, ktorí sa podieľajú na realizácií vašich nových priestorov.

Projektový manažment

Riadime celý proces vybavenia interiéru načas a v rozpočte. Koordinujeme dodávateľov, profesie a výrobu interiéru, dohliadame na priebeh realizácie, obstarávame nábytok, interiérové vybavenie a výrobky na mieru. Riešime za vás aj úradné požiadavky a povinnosti, odborné zastupovanie a konzultácie pri jednaní s prenajímateľom. Postaráme sa naozaj o všetko, aby ste sa vy mohli sústrediť na vaše podnikanie.

Súvisiace služby

  • Pasportizácia vybavenia interiéru
  • Jednanie s prenajímateľom
  • Autorský a stavebný dozor

Náš proces.

1. krok

Prieskum a plánovanie

Projekt začíname podrobnou súvahou o hodnotách a DNA vašej spoločnosti, o fungovaní vášho tímu, vašich cieľoch. Tento prieskum tvorí základ navrhovania komerčných interiérov, ktorý nám pomôže dodať personalizované riešenie presne pre vás.

2. krok

Interiérový dizajn

Dizajn si vyžaduje holistický prístup a naozaj dokáže vytvoriť rozdiely v pohode, motivácii, angažovanosti a produktivite vášho tímu. Na prvé miesto staviame zdravé prostredie pre ľudí. Môže to skutočne zmeniť potenciál úspechu vášho podnikania.

3. krok

Dodávka riešenia

Pri dodávke projektov zapájame všetky potrebné profesie a služby, pričom vy sa môžete sústrediť na chod svojej firmy. Od konceptu a návrhu až po dokončenie interiéru budeme riadiť projekt vašej kancelárie, obchodu, či iných komerčných interiérov.