Skip to main content

C.H. Robinson.

2016

Rok

120

Plocha v m2

Bratislava

Lokalita

Návrh a realizácia kancelárie

C.H. Robinson je popredný globálny poskytovateľ logistických a prepravných služieb. Pôsobenie na Slovensku firma naštartovala v coworkingovom prostredí a s rastom obchodných aktivít uprednostnila vlastné kancelárie v biznis centre. Pri návrhu kancelárskeho dizajnu sme sa inšpirovali dizajnovým manuálom C.H. Robinson, ktorý definoval používané fonty, farby, citáty, grafické prvky a tiež načrtol DNA firmy.

 • Rozsah prác

  Koncept kancelárskeho dizajnu
  Dodávka dizajnérskych prvkov
  Projekt interiéru
  Autorský dohľad
 • Spolupráca

  Nábytok: Nowy Styl Group
  Foto: Erik Ďuriš

Primeranou selekciou materiálov sa vytvoril akusticky príjemný interiér, vhodný na neustále telefonovanie. Priemyselné, tehlové steny v bielom, modernom prevedení pomáhajú presvetliť miestnosť. Do vstupných priestorov sme navrhli osadiť výstavné dielo – podsvietený kamión s logom firmy v sklenej vitríne, čo symbolicky vyjadruje činnosť firmy. Dominantná historická fotografia amerických zakladateľov firmy v hlavnej zasadačke je osadená ako veľkorozmerný obraz. Evokuje stabilitu, lojálnosť a spoľahlivosť.

Kombinácia otvorených priestorov s tichými uzatvorenými miestnosťami s denným svetlom zabezpečuje pre zamestnancov dobré pracovné prostredie, kde radi trávia čas. Na možnosti pracovnej interakcie, informácií a vzdelávania môžu tiež využívať popisovateľné steny a magnetické nástenky s časovým odkazom na spolupracujúce pobočky svetových metropol.

Páči sa Vám naša práca?
Pozrite si naše ďalšie projekty