Skip to main content

Nehera.

2014

Rok

550

Plocha v m2

Bratislava

Lokalita

Návrh a realizácia kancelárie

Odevná značka NEHERA zažila pred niekoľkými rokmi kúzelné znovuzrodenie a otvorila svoju kreatívnu centrálu v historickej budove v centre Bratislavy. Postupným rastom obsadila štyri podlažia. Požiadavky na funkčné vybavenie interiéru kancelárie boli podmienené meniacim sa potrebám. Zvolili sme preto minimalistický koncept, ktorý znesie dynamiku budúcich zmien.

Interiér kancelárie Nehera - Recepcia
 • Rozsah prác

  Koncept dizajnu centrály
  Projekt interiéru
  Atypický kancelársky nábytok
  Projektový manažment
 • Spolupráca

  Nábytok: Wiesnerhager
  Dizajnové prvky a osvetlenie: Konsepti, Triform Factory
  Foto: Erik Ďuriš
Interiér kancelárie Nehera - Recepcia
Interiér kancelárie Nehera - Recepcia

Vytvorili sme nové pracoviská, krajčírske dielne, zázemia na skúšky odevov, fotografovanie, stretávacie priestory či archívne priestory. Architektonicky ukotvené členenie interiéru budovy na veľké uzavreté kancelárie, poskytuje pri návrhu interiéru výzvu pre synergiu rôznych typov aktivít. Handicap bunkových kancelárii bol vyvážený širokou chodbu s množstvom denného svetla, ktorá je plnohodnotnou súčasťou procesov, pulzujúcich počas vytvárania súčasnej módy.

Interiér kancelárie Nehera - Pracovňa
Interiér kancelárie Nehera - Vzorkovňa
Interiér kancelárie Nehera - Kuchyňka

Materiály

Voľbou odtieňov bielej a šedej na nábytkoch a čalúnených obkladoch sme vytvorili svet pre vizualizáciu kreatívnych nápadov a prišpendlených termínov. Jemná farebnosť zároveň dokáže vyzdvihnúť detaily referenčných obrázkov a odevných vzoriek. Túto charizmatickú vzdušnosť dopĺňajú elementy z dubového dreva či čierne solitéry ikonického mestského dizajnu v reprezentatívnych častiach interiéru. Absolútne využitie potenciálu interiéru sme dosiahli aj pomocou pozitívnej reflexie na firemnú identitu. Pre interiér kancelárií sme zabezpečili dodávku atypických prvkov a pracovných miest, recepcie, stolárskych prvkov, zabudovaných zostáv a čalúnnických výrobkov na mieru.

Páči sa Vám naša práca?
Pozrite si naše ďalšie projekty