Hello.

V KENDU pomáhame zlepšovať vaše pracovné prostredie už viac ako 10 rokov.

Niečo málo o nás

Špecializujeme sa na návrh a realizáciu interiérov kancelárií a komerčných priestorov. Máme radi ľahko udržateľný dizajn a ekologické riešenia. S každým projektom sa snažíme napĺňať funkčné, estetické i finančné zadanie a zároveň dbať na životné prostredie využívaním inovatívnych technológií a materiálov. Našou prioritou je poskytovanie kompletného spektra profesionálnych služieb, na ktoré sa naši klienti môžu 100% spoľahnúť. Zo skúsenosti totiž vieme, že kvalitne spracované a premyslené pracovné prostredie alebo obchodný priestor je jednou z najlepších investícii, ktoré môžete spraviť pre vaše podnikanie.

Kto stojí za KENDU

Martina Uhrinová

Founder & Lead Designer

Martina sa zaoberá hlavne kreatívnou činnosťou, návrhmi interiérov a produktov, dispozičnými riešeniami a riadením ďalších členov tímu.

Čítať viac
Martina Uhrinová

Martina Uhrinová

Founder & Lead Designer

Martina sa zaoberá hlavne kreatívnou činnosťou, návrhmi interiérov a produktov, dispozičnými riešeniami a riadením ďalších členov tímu.

V KENDU prispieva k tomu, aby mal interiérový dizajn pozitívny vplyv na obchodné úspechy, angažovanosť tímov a motiváciu. Úzko spolupracuje s klientmi, aby pochopila firemnú kultúru a ciele tak, že interiér stelesní ich firemné hodnoty. Vyzná sa v oblasti priestorového plánovania, tvorby a prezentácie koncepčných návrhov a projektovej dokumentácie.

Má znalosti o stavebných a interiérových produktoch, venuje sa výberu povrchových úprav, nábytkov a interiérových prvkov. Riadi projekty a koordinuje profesie. Pracovala na viacerých rezidenčných, kancelárskych, obchodných, reštauračných a občianskych interiéroch v Európe, Austrálii a v krajinách Perzského zálivu.

Milan Illés

Founder & Project Manager

Milan sa venuje riadeniu spoločnosti, dohliada na termíny, výstavbu a realizáciu interiérov na kľúč, dodávateľov, rozpočty a zmluvy. 

Čítať viac
Milan Illés

Milan Illés

Founder & Project Manager

Milan sa venuje riadeniu spoločnosti, dohliada na termíny, výstavbu a realizáciu interiérov na kľúč, dodávateľov, rozpočty a zmluvy.

Má vyše 17-ročné skúsenosti v stavebníctve. Svoju kariéru začínal v japonskej firme TAISEI pri stavbe tunela Sitina. Po študijnom pobyte v Austrálii prijal ponuku seniorskej pozície v dubajskej pobočke rovnakej firmy na projekte mestského nadjazdu Rash Al Khor. Neskôr pracoval pre firmu TECHO ako senior fit-out manager. Pre KENDU bol Milan okrem mnohých rezidenčných, obchodných a kancelárskych priestorov prínosný na projekte tvorby a koordinácie realizačnej dokumentácie interiérov dvoch univerzít v Kuvajte.

V súčasnosti riadi interiérové projekty a fit-outy, koordinuje profesie, výrobu a dodávateľov. Je dobrý v plánovaní, odhade rozpočtov, prísne dohliada na termíny, výstavbu a realizáciu interiérov na kľúč.

10

rokov

100

spoluprác

40

realizácií

15

partnerov
Aktivity

Podporujeme
dizajn na Slovensku

Okrem vlastnej dizajnérskej tvorby podporujeme a aktívne sa angažujeme v Slovenskej asociácii interiérových dizajnérov. Táto asociácia ma za úlohu podporovať a pomáhať komunite talentovaných ľudí - stávajúcej aj nastupujúcej generácii interiérových dizajnérov, ktorí posúvajú hranice interiérového dizajnu na novú úroveň. V rámci tejto asociácie pripravujeme aj historicky prvú slovenskú súťaž interiérového dizajnu. Okrem toho organizujeme rôzne workshopy a letné tábory so zameraním na architektúru a interiérový dizajn.

Slovenská asociácia interiérových dizajnérov

V rámci propagácie slovenského dizajnu sme ako spoluautori spolupracovali na príprave a realizácii úspešného konceptu reprezentácie Slovenska počas nášho predsedníctva v Rade Európy v roku 2016.

Kreatíva

Návrh dizajnového
nábytku je našou záľubou

Ako dizajnéri často čelíme problému s výberom správneho dizajnového nábytku a doplnkov. Predstavy sú jasné, nie vždy sa nám však podarí nájsť ten pravý kúsok, ktorý máme na mysli. Preto sme sa rozhodli si ho sami vyrobiť. Okrem návrhu dizajnového nábytku na mieru nás baví navrhovať aj atypický kancelársky nábytok do našich projektov. Avšak nenavrhujeme len nábytok. Našou špecialitou je aj návrh a výroba rôznych dizajnových akustických riešení pre pracovné a kancelárske priestory, ktoré vylepšujú okrem akustických parametrov aj ich vzhľad.  

Výroba kolekcie Anatolia 20

Výroba svietidla Skirtie

Radi by ste vylepšili
svoje kancelárske priestory?


© 2019 KENDU s.r.o. Všetky práva vyhradené.